yeşil dünyalar yaratır
English Türkçe

Hakkımızda

UZBAŞ Tarım Ürünleri Turizm Gıda Enerji Sanayi

1996 yılında kurulan UZBAŞ Tarım Ürünleri Turizm Gıda Enerji Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Akdeniz Palmiyeleri, Tropikal ve Subtropikal Dış Mekân bitkileri yetiştiriciliği sektöründe her geçen gün büyüyen lider bir kuruluştur.

İzmir’in Urla ilçesindeki 2000 dönüm arazi üzerine kurulu olan çiftliğimiz; saksıda ve repikajda (toprakta) olmak üzere 52 seçkin türdeki 250.000 palmiye sayısı ve özel cinsler için 5.000 metrekarelik serası ile geniş üretim olanaklarına sahiptir.

Bitkilerin yetiştirilmesinde ve bakımında ileri teknolojiye sahip sistemler ve zirai ürünler kullanılarak modern koşullar sağlanan fidanlığımızda; palmiye türleri dışında çeşitli iklimlere uygun çalı, ağaçcık ve diğer ağaç türlerinin üretimi, ithalatı ve satışı yapılmaktadır. Bazı palmiye ve bitki türlerinin Anadolu’da üretilmesinin ilk defa denendiği çiftliğimiz, bir çok seçkin kuruluş ve firmaya hizmet vermektedir.

UZBAŞ Tarım Ürünleri Turizm Gıda Enerji Sanayi

Misyonumuz

Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bulunduğu sektörde gelişmeleri takip eden; hizmet verdiği müşteri ve çalışan memnuniyeti odaklı, uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile sektörde öncü uygulamaları ile fark yaratmak; Yeşil Dünyaların Yaratılması' nda dünya markası olmak.

Vizyonumuz

Mükemmeliyet odaklı ve müşteri istekleri doğrultusunda mevcut ürün yelpazesine kaliteden ödün vermeden, yeni ürünler ekleyerek güvenilir bir hizmet yaklaşımının ortağı olmak.

Değerlerimiz

  • Dürüstlük
  • Liderlik
  • Takım çalışması
  • Müşteri memnuniyeti, doğal yaşam memnuniyeti ve çalışan memnuniyeti
  • Mükemmellik

Kalite Politikamız

UZBAŞ Tarım Ürünleri Turizm Gıda Enerji Sanayi

Ulusal ve uluslararası standartları esas alarak; bu doğrultudaki yönetsel destekle, müşteri ve çalışan memnuniyeti odaklı, ölçme ve iyileştirme mekanizmalarını kullanarak, yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımların cesaretlendirilmesi, teknik ve davranışsal yetkinliklerin sürekli eğitimle gelişmesini destekleyerek yüksek kaliteli hizmet sunmak ve çalışanlar tarafından benimsenmesini sağlamak üzere kurulmuştur.